В рамках розвитку даного проекту ми зацікавлені залучити усіх, хто може поділитися цікавою інформацією, досвідом, запропонувати співпрацю. Зацікавлені у посиланнях на цей сайт.

Нові проекти

Проект

Створення та просування сайту щодо українських підприємств – експортерів.

Зацікавлені алжирські компанії доволі часто самостійно звертаються із запитами стосовно встановлення контактів з експортерами тієї чи іншої продукції в Україні.

Цінність подібних звернень доволі значуща, враховуючи, що більшість успішних проектів, що були реалізовані Україною в Алжирі – це результат ініціативи в більшій мірі алжирських підприємців.

В той же час, проблемою є відсутність системи опрацювання таких звернень з нашої сторони, що зменшує зацікавленість алжирських підприємців.

Одним з чинників, що має пригорнути увагу до такого інформаційного ресурсу – можливість прямого системного пошуку інформації про українські компанії, що реально здійснюють експорт тієї чи іншої продукції, в розрізі підгруп товарів (за Гармонізованою системою опису та кодування товарів).

Зацікавлений алжирський клієнт:

  • бачить загальну структуру експорту України (в розрізі 2 х знаків митної номенклатури);
  • бачить наскільки в експорті фактично представлена товарна підгрупа (4 знаки митної номенклатури), до якої відноситься товар, що його цікавить;
  • бачить  перелік українських експортерів, що фактично здійснювали експорт цих товарів за декілька останніх років із прямими контактними даними;
  • бачить форму запиту, що може бути направлений з метою гарантованого встановлення контакту із зацікавленим українським підприємством;
  • бачить конкретні бізнес-пропозиції (розміщуються зацікавленими українськими компаніями)

На сайті ведеться статистика звернень. Відслідковуються адреси звернень. До опрацювання звернень можливе залучення торговельних палат, організацій підприємців.

Пріоритет в отриманні інформації про звернення може бути наданий організаціям, що здійснюватимуть фінансування даного проекту.

Можливий варіант приблизної структури сайту в файлі Visual_Site